Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Odstąpienie od umowy

 

I. Pouczenia w sprawie odstąpienia od umowy

 

Prawo odstąpienia od umowy

Według przepisów mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Moto-Korzyści Paweł Pawłowski, Aleja Wyzwolenia 49/12, 71-400 Szczecin, telefon: 91 820 25 49, e-mail: info@motokorzysci.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również przesłać oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej http://motokorzysci.pl/contact-pol.html. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz do Moto-Korzyści Paweł Pawłowski, Aleja Wyzwolenia 49/12, 71-400 Szczecin, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

II. Wzór formularza odstąpienia od umowy


____________________________                                                                   ________________________

____________________________                                                                             miejscowość i data

____________________________

Imię i nazwisko, adres, nr telefonu,

 adres e-mail konsumenta

 

Moto-Korzyści Paweł Pawłowski

Aleja Wyzwolenia 49/12

71-400 Szczecin

Telefon: 91 820 25 49

e-mail: info@motokorzysci.pl

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość 

 

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Ja______________________________________________________(imię i nazwisko, adres konsumenta),

niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących przedmiotów:

__________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________

Data odbioru przesyłki */zawarcia umowy* ___________________

Numer zamówienia _____________________

 

(*) Niepotrzebne skreślić                                                                                         ______________________

      podpis konsumenta

  (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 473 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-05
Jak zawsze wszystko na czas i w najlepszej jakości
2024-06-09
Sprawna i szybka obsługa
pixel