Uchwyt na rzep z gwintem M14 do tarcz polerskich - K2 Duraflex Uchwyt Do Gąbek Polerskich
Uchwyt na rzep z gwintem M14 do tarcz polerskich - K2 Duraflex Uchwyt Do Gąbek Polerskich
- Uchwyt służący do mocowania tarcz polerskich. Wykonany z elastycznego materiału, dzięki któremu pad ma cały czas kontakt z powierzchnią. Doskonale współpracuje z gąbkami i futrami polerskimi oraz materiałami ściernymi.
Nie masz pewności czy dana część będzie pasowała. Prześlij nam numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) - pozycja E w dowodzie rejestracyjnym, a dokładnie sprawdzimy które części pasują do Twojego samochodu. Skorzystaj z formularza poniżej "Zadaj pytanie" lub zadzwoń 690 604 419.
Uchwyt służący do mocowania tarcz polerskich. Wykonany z elastycznego materiału, dzięki któremu pad ma cały czas kontakt z powierzchnią. Doskonale współpracuje z gąbkami i futrami polerskimi oraz materiałami ściernymi.
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię