Informacje o produkcie

Zestaw paska rozrządu INA 530010210

  • Zestaw paska rozrządu INA 530010210

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Zestaw paska rozrządu INA 530010210
Producent: INA
Kod produktu: 530010210
status_icon
Dostępny! Szczecin, Al. Wyzwolenia 34!
239,00 zł
219.00 / 1szt.
Oszczędzasz 8% (20,00 zł).
In stock

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
FORD

ESCORT CLASSIC (AAL, ABL), 10/98 - 07/00
1.6 16V 10/98 - 07/00 66

ESCORT CLASSIC Turnier (ANL), 02/99 - 07/00
1.6 16V 02/99 - 07/00 66

ESCORT V (AAL, ABL), 07/90 - 09/96
1.6 i 16V 09/92 - 01/95 66
1.6 i 16V 01/94 - 01/95 65
1.8 16V XR3i 02/92 - 01/95 77
1.8 16V XR3i 02/92 - 01/95 96
1.8 XR3i 16V 4x4 08/93 - 01/95 77
1.8 XR3i 16V 4x4 08/93 - 01/95 96

ESCORT V kabriolet (ALL), 07/90 - 01/95
1.6 16V XR3i 12/92 - 01/95 66
1.6 i 16V 02/94 - 01/95 65
1.8 16V XR3i 02/92 - 01/95 77
1.8 16V XR3i 02/92 - 01/95 96

ESCORT V sedan (AFL), 08/93 - 01/95
1.6 i 16V 08/93 - 01/95 66
1.6 i 16V 01/94 - 01/95 65
1.8 i 16V 08/93 - 01/95 77

ESCORT V Turnier (ANL), 07/90 - 01/95
1.6 i 16V 09/92 - 01/95 66
1.6 i 16V 01/94 - 01/95 65
1.8 16V 02/92 - 01/95 77
1.8 i 16V 02/93 - 01/95 96

ESCORT VI (GAL, AAL, ABL), 01/95 - 10/02
1.6 16V 01/95 - 10/98 66
1.6 16V 4x4 01/95 - 10/98 66
1.6 i 16V 01/95 - 08/95 65
1.8 16V 01/95 - 08/95 77
1.8 16V 01/95 - 10/98 85

ESCORT VI kabriolet (ALL), 03/94 - 08/00
1.6 16V XR3i 02/95 - 12/96 65
1.6 16V XR3i 02/95 - 09/99 66
1.8 16V XR3i 02/95 - 08/98 77
1.8 16V XR3i 02/95 - 08/00 96
1.8 16V XR3i 10/95 - 08/98 85

ESCORT VI sedan (GAL, AFL), 01/95 - 08/02
1.6 i 16V 01/95 - 08/95 65
1.6 i 16V 01/95 - 02/99 66
1.8 16V 01/95 - 08/95 77
1.8 16V 01/95 - 02/99 85

ESCORT VI Turnier (GAL, ANL), 01/95 - 10/02
1.6 16V 01/95 - 02/99 66
1.6 i 16V 01/95 - 08/95 65
1.8 16V 01/95 - 08/95 77
1.8 16V 01/95 - 02/99 85

FIESTA III (GFJ), 01/89 - 01/97
1.6 i 16V 01/94 - 12/95 65
1.8 16V 02/92 - 12/95 77
1.8 XR2i 16V 02/92 - 12/95 96

MONDEO I (GBP), 02/93 - 08/96
1.6 i 16V 02/93 - 08/96 66
1.6 i 16V 07/94 - 08/96 65
1.8 i 16V 02/93 - 08/96 85
1.8 i 16V 07/94 - 08/96 82
1.8 i 16V 4x4 02/93 - 08/96 85
2.0 i 16V 02/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 12/94 - 08/96 97
2.0 i 16V 4x4 04/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 12/94 - 08/96 97

MONDEO I sedan (GBP), 01/93 - 08/96
1.6 i 16V 02/93 - 08/96 66
1.6 i 16V 07/94 - 08/96 65
1.8 4x4 02/93 - 08/96 85
1.8 i 16V 02/93 - 08/96 85
1.8 i 16V 01/94 - 08/96 82
2.0 i 16V 02/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 02/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 12/94 - 08/96 97

MONDEO I Turnier (BNP), 01/93 - 08/96
1.6 i 16V 04/93 - 08/96 66
1.6 i 16V 07/94 - 08/96 65
1.8 i 16V 04/93 - 08/96 85
1.8 i 16V 07/94 - 08/96 82
1.8 i 16V 4x4 04/93 - 08/96 85
2.0 i 16V 01/93 - 08/96 97
2.0 i 16V 04/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 04/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 12/94 - 08/96 97

MONDEO II (BAP), 08/96 - 09/00
1.6 i 08/96 - 09/00 66 Info
1.8 i 08/96 - 09/00 85 Info
2.0 i 08/96 - 09/00 96 Info
2.0 i 08/96 - 09/00 96 Info

MONDEO II sedan (BFP), 08/96 - 09/00
1.6 i 08/96 - 09/00 66 Info
1.8 i 08/96 - 09/00 85 Info
2.0 i 08/96 - 09/00 96 Info

MONDEO II Turnier (BNP), 08/96 - 09/00
1.6 i 08/96 - 09/00 66 Info
1.8 i 08/96 - 09/00 85 Info
2.0 i 08/96 - 09/00 96 Info

ORION III (GAL), 01/90 - 09/96
1.6 i 16V 07/92 - 12/93 66
1.8 i 16V 01/92 - 12/93 96
1.8 i 16V 02/92 - 12/93 77


FORD 1112530
FORD 1112531
FORD 1663391
FORD 1663392
FORD 6635941
FORD 6744307
FORD 6764161
FORD 6764162
FORD 928M6268A1A
FORD 928M-6268A-1A
FORD 928M6268A1B
FORD 928M-6268A-1B
FORD 928M6268A2C
FORD 928M-6268A-2C
FORD 928M6268A2D
FORD 928M-6268A-2D
FORD 928M6K254AC
FORD 928M-6K254-AC
FORD 928M6M250DC
FORD 928M-6M250-DC
FORD F5RZ 6K25 4A
FORD F5RZ 6M25 0B
FORD F5RZ6K254A
FORD F5RZ6M250B
FORD YS7J 6268 AB
FORD YS7J 6268 BA
FORD YS7J6268AB
FORD YS7J6268BA
Nie masz pewności czy dana część będzie pasowała. Prześlij nam numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) - pozycja E w dowodzie rejestracyjnym, a dokładnie sprawdzimy które części pasują do Twojego samochodu. Skorzystaj z formularza poniżej "Zadaj pytanie" lub zadzwoń 690 604 419.

VIN


Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel