Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Zestaw paska rozrządu INA 530010210
W promocji

Zestaw paska rozrządu INA 530010210

  • Zestaw paska rozrządu INA 530010210
259,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 259,00 zł / szt.
Cena regularna 319,00 zł / szt.
Możesz kupić także poprzez:
30 dni na darmowy zwrot
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 50,00 zł są za darmo.
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Nie masz pewności czy dana część będzie pasowała. Prześlij nam numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) - pozycja E w dowodzie rejestracyjnym, a dokładnie sprawdzimy które części pasują do Twojego samochodu. Skorzystaj z formularza poniżej "Zadaj pytanie" lub zadzwoń 690 604 419.

VIN


Marka
Symbol
530010210
Kod producenta
4005108306029
FORD

ESCORT CLASSIC (AAL, ABL), 10/98 - 07/00
1.6 16V 10/98 - 07/00 66

ESCORT CLASSIC Turnier (ANL), 02/99 - 07/00
1.6 16V 02/99 - 07/00 66

ESCORT V (AAL, ABL), 07/90 - 09/96
1.6 i 16V 09/92 - 01/95 66
1.6 i 16V 01/94 - 01/95 65
1.8 16V XR3i 02/92 - 01/95 77
1.8 16V XR3i 02/92 - 01/95 96
1.8 XR3i 16V 4x4 08/93 - 01/95 77
1.8 XR3i 16V 4x4 08/93 - 01/95 96

ESCORT V kabriolet (ALL), 07/90 - 01/95
1.6 16V XR3i 12/92 - 01/95 66
1.6 i 16V 02/94 - 01/95 65
1.8 16V XR3i 02/92 - 01/95 77
1.8 16V XR3i 02/92 - 01/95 96

ESCORT V sedan (AFL), 08/93 - 01/95
1.6 i 16V 08/93 - 01/95 66
1.6 i 16V 01/94 - 01/95 65
1.8 i 16V 08/93 - 01/95 77

ESCORT V Turnier (ANL), 07/90 - 01/95
1.6 i 16V 09/92 - 01/95 66
1.6 i 16V 01/94 - 01/95 65
1.8 16V 02/92 - 01/95 77
1.8 i 16V 02/93 - 01/95 96

ESCORT VI (GAL, AAL, ABL), 01/95 - 10/02
1.6 16V 01/95 - 10/98 66
1.6 16V 4x4 01/95 - 10/98 66
1.6 i 16V 01/95 - 08/95 65
1.8 16V 01/95 - 08/95 77
1.8 16V 01/95 - 10/98 85

ESCORT VI kabriolet (ALL), 03/94 - 08/00
1.6 16V XR3i 02/95 - 12/96 65
1.6 16V XR3i 02/95 - 09/99 66
1.8 16V XR3i 02/95 - 08/98 77
1.8 16V XR3i 02/95 - 08/00 96
1.8 16V XR3i 10/95 - 08/98 85

ESCORT VI sedan (GAL, AFL), 01/95 - 08/02
1.6 i 16V 01/95 - 08/95 65
1.6 i 16V 01/95 - 02/99 66
1.8 16V 01/95 - 08/95 77
1.8 16V 01/95 - 02/99 85

ESCORT VI Turnier (GAL, ANL), 01/95 - 10/02
1.6 16V 01/95 - 02/99 66
1.6 i 16V 01/95 - 08/95 65
1.8 16V 01/95 - 08/95 77
1.8 16V 01/95 - 02/99 85

FIESTA III (GFJ), 01/89 - 01/97
1.6 i 16V 01/94 - 12/95 65
1.8 16V 02/92 - 12/95 77
1.8 XR2i 16V 02/92 - 12/95 96

MONDEO I (GBP), 02/93 - 08/96
1.6 i 16V 02/93 - 08/96 66
1.6 i 16V 07/94 - 08/96 65
1.8 i 16V 02/93 - 08/96 85
1.8 i 16V 07/94 - 08/96 82
1.8 i 16V 4x4 02/93 - 08/96 85
2.0 i 16V 02/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 12/94 - 08/96 97
2.0 i 16V 4x4 04/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 12/94 - 08/96 97

MONDEO I sedan (GBP), 01/93 - 08/96
1.6 i 16V 02/93 - 08/96 66
1.6 i 16V 07/94 - 08/96 65
1.8 4x4 02/93 - 08/96 85
1.8 i 16V 02/93 - 08/96 85
1.8 i 16V 01/94 - 08/96 82
2.0 i 16V 02/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 02/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 12/94 - 08/96 97

MONDEO I Turnier (BNP), 01/93 - 08/96
1.6 i 16V 04/93 - 08/96 66
1.6 i 16V 07/94 - 08/96 65
1.8 i 16V 04/93 - 08/96 85
1.8 i 16V 07/94 - 08/96 82
1.8 i 16V 4x4 04/93 - 08/96 85
2.0 i 16V 01/93 - 08/96 97
2.0 i 16V 04/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 04/93 - 08/96 100
2.0 i 16V 4x4 12/94 - 08/96 97

MONDEO II (BAP), 08/96 - 09/00
1.6 i 08/96 - 09/00 66 Info
1.8 i 08/96 - 09/00 85 Info
2.0 i 08/96 - 09/00 96 Info
2.0 i 08/96 - 09/00 96 Info

MONDEO II sedan (BFP), 08/96 - 09/00
1.6 i 08/96 - 09/00 66 Info
1.8 i 08/96 - 09/00 85 Info
2.0 i 08/96 - 09/00 96 Info

MONDEO II Turnier (BNP), 08/96 - 09/00
1.6 i 08/96 - 09/00 66 Info
1.8 i 08/96 - 09/00 85 Info
2.0 i 08/96 - 09/00 96 Info

ORION III (GAL), 01/90 - 09/96
1.6 i 16V 07/92 - 12/93 66
1.8 i 16V 01/92 - 12/93 96
1.8 i 16V 02/92 - 12/93 77


FORD 1112530
FORD 1112531
FORD 1663391
FORD 1663392
FORD 6635941
FORD 6744307
FORD 6764161
FORD 6764162
FORD 928M6268A1A
FORD 928M-6268A-1A
FORD 928M6268A1B
FORD 928M-6268A-1B
FORD 928M6268A2C
FORD 928M-6268A-2C
FORD 928M6268A2D
FORD 928M-6268A-2D
FORD 928M6K254AC
FORD 928M-6K254-AC
FORD 928M6M250DC
FORD 928M-6M250-DC
FORD F5RZ 6K25 4A
FORD F5RZ 6M25 0B
FORD F5RZ6K254A
FORD F5RZ6M250B
FORD YS7J 6268 AB
FORD YS7J 6268 BA
FORD YS7J6268AB
FORD YS7J6268BA
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 446 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-28
Profesjonalna obsługa . Zadzwoniłem podałem numer Vin , sprzedawca stworzył zamówienie za mnie,opłaciłem blikiem od razu i za 2 dni była paczka. Prościej się chyba nie da:)
2024-02-04
Polecam. Wszystko przebiegało sprawnie i szybko
pixel